https://montresdecopie.com/ rolex imitacion replicas relojes https://www.imitacionrelojes.es https://www.relojespanol.es https://www.replica-watches.es rolex imitacion www.replicafalsa.es replicasdeespana.es replica relojes relojes imitacion replicas relojes φθηνα ρολογια polskareplika.pl https://replicazegarkow.pl/

HAKKIMIZDA

Avukat Burak Saltuk Koçak 1976 yılında Şereflikoçhisar’da doğdu.

1999 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak Ankara’da faaliyet gösteren Koçak Hukuk Bürosunu kurdu.

Koçak Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak öncelikli amacımız; hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için sürekli bir gelişim ve değişim ile kendini yenilemek, şeffaf, hızlı, etkili ve çözüm odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müvekkillerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Dürüstlük, çalışkanlık ve müvekkillerimize ve hukuk mesleğine olan saygı prensipleri doğrultusunda bu güne kadar edinmiş olduğumuz başarılarımızla mutlu ve gururluyuz.

Öngörüyle, değişen koşullara uyum sağlayarak ve hukuk mesleğine azami saygıyı göstererek sürekli olarak mesleki açıdan gelişen ekibimizle müvekkillerimize önümüzdeki yıllarda da üstün hizmet vermeye devam etmekte kararlıyız